Melchert Leguijt

 

Maandag

 

16.00 – 17.00

Sjoemelen/wedstrijdtraining basisschool jeugd

 

17.00 – 18.00

Gijs van Kan

 

18.00 – 19.00

Wedstrijdtraining middelbare school jeugd

 

19.00 – 20.00

Ivo Huisman

Leon Bosma

 

20.00 – 21.00

Melvin de Boer

Ary Heemskerk

 

21.00 – 22.00

Remond Fijneman

Bob Adams

 

 

 

Woensdag        

 

9.00 – 10.00 (om de week)

Ingeborg Klaver

Simone Halberstadt

 

10.00 – 11.00

Louis van Dijk

Robbert van Buuren

Nicole Nieman

Loes Klinkenberg

 

11.00 – 11.30

Mila Cornelisse

 

16.00 – 17.00 

Timo Leguijt

Fabrizio Crine

James Los

Boris de Beurs

Dean Westenberg

 

17.00 – 18.00

Qyano Mahdi

Ferre Lou Pieters

Brend Vloon

 

18.00 – 19.00

Guus Zwikker

Niels de Haan

Kes Maduro 

Kieran Plug

Nynke Groot

 

19.00 – 20.00

Sarah Medema

Nina Nieuwenhuizen

Emma Medema

Melanie Draaijer

 

20.00 – 21.00

Robin Bes

Erik Boogaard

Peter Dresselhuizen

Nikki Jansen

 

21.00 – 22.00

Erwin Grondman

Ramon Verhagen

Randall Cespedes

Terry de Lange

Vrijdag

 

8.30 – 9.00

Els Schuddeboom

OM DE WEEK MET

Birgit Jansen

 

9.00 – 10.00 (om de week)

Karin Steens

Linda Jurcka

Birgit Jansen

Annegien Broeks

 

9.00 – 10.00 (om de week)

Nancy Hauzendorfer

Lineke Kat

Helen vd Kuip

Maaike Vos

 

10.00 – 11.00

Andre Stork

Marjolein Bakker

Rene ter Horst

Eddy Westerbeek

 

11.00 – 12.00 (om de week)

Rinaldo

 

15.30 – 16.30   SELECTIE

Brend Vloon

Timo Leguijt

Fabrizio Crine

Dean Westenberg

James Los

Qyano Mahdi

Ferre Lou Pieters

Boris de Beurs

 

16.30 – 17.00

Fabrizio Crine

 

17.00 – 18.00     SELECTIE

Lennart van ’t Veer

Sebastien de Vries

Kieran Plug

Kes Maduro

Nynke Groot

Sem Broek

Niels de Haan

Guus Zwikker

 

18.00 – 19.00     SELECTIE

Mees Nijman

Joris Fijneman

Maaike Boogaard

Sarah Medema

Yeva Rozinko

Mabel Nieman

Nina Nieuwenhuizen (om de week)

 

19.00 – 20.00

Dylan Grondman

Jules Medema

Morris Adams

Bruce Harrems

Floris van Hunen

Wouter van Heusden